Aplikacja mobilna MostBet

MostBet to jedna z najpopularniejszych platform hazardowych łączących zakłady sportowe i kasyno online. I jak wszystkie większe platformy, od dawna ma swoją aplikację. Jest ona dostępna dla mnóstwa krajów, regionów i posiada dziesiątki różnych lokalizacji. Dziś w centrum uwagi recenzji jest aplikacja MostBet Polska. Przyjrzymy się jakie korzyści daje graczom to oprogramowanie, jak proces pracy z nim różni się od gry przez stronę internetową czy wersję mobilną. Przyjrzymy się również wszystkim funkcjom związanym z rejestracją.

Dlaczego warto pobrać aplikacje MostBet

Zanim zdecydujesz się na pobranie aplikacji Mostbet, musisz zrozumieć, dlaczego potrzebujesz aplikacji.

Aplikacja mobilna pozwala:

 • obstawiać zakłady sportowe dosłownie jednym kliknięciem;
 • Korzystać ze wszystkich funkcji kasyna;
 • Korzystać z kuponów, kodów promocyjnych, gratisów, freespinów i innych bonusów;
 • Ominąć wszelkie blokady, jeśli Twój dostawca ogranicza dostęp do strony;
 • zawsze sprawdzać nowości w grze, obstawiać na czas (smartfon jest zawsze pod ręką, w przeciwieństwie do komputera stacjonarnego);
 • zarządzać swoimi “ulubionymi”.

Posiada również:

 • responsywny interfejs;
 • responsywną wydajność, która jest szybsza niż w wersji przeglądarkowej, co jest szczególnie cenne w przypadku gier in-play.

Zarejestruj się i odbierz 1400 zł bonusu od MostBet
💰💰💰 Zarejestruj się i odbierz 1400 zł bonusu od MostBet 💰💰💰

Cechy aplikacji MostBet

Aplikacja MostBet posiada wiele funkcji. Dzięki niej możesz:

 • obstawiać zakłady sportowe;
 • grać w gry w kasynie;
 • korzystać z bonusów;
 • skontaktować się z obsługą klienta;
 • przełączać się między linią a in-play (co nie jest dostępne we wszystkich aplikacjach mobilnych bukmacherów);
 • obstawiać wszystkie sporty dostępne na platformie (brak ograniczeń dla aplikacji, co również jest rzadkością)
 • korzystać ze wszystkich systemów płatności do wypłat lub wpłat.

Nowa wersja aplikacji różni się od starej przynajmniej tym, że teraz dodano zakłady na żywo. Tak, wcześniej było to jedyne ograniczenie. W pierwszych wersjach sloty również nie były dostępne, ale problem ten został szybko rozwiązany przez deweloperów. W tej wersji nie ma żadnych ograniczeń.

W związku z tym, z funkcjonalnego punktu widzenia, aplikacja MostBet w zasadzie nie różni się od oficjalnej strony internetowej. Jedyna różnica polega na tym, że według recenzji obstawiających, aplikacja mobilna działa zauważalnie szybciej.

MostBet dla iOS

Przejdźmy do analizy aplikacji. Zacznijmy od aplikacji dla użytkowników Apple.

Charakterystyka aplikacji MostBet na iOS

Deweloper Mostbet
Wersja 2.10
Rozmiar 55.4 MB
Wymagane oprogramowanie iOS 11 lub nowszy i macOS 11 lub nowszy
Koszt Bezpłatnie
Ograniczenia wiekowe 17+

Gdzie i jak pobrać aplikację na iOS

Aplikację Mostbet możecie pobrać na dwa sposoby. Albo przez wspomniany wyżej AppStore, albo przez oficjalną stronę projektu.

W przypadku drugiej opcji musisz przejść na stronę internetową, wybrać odpowiednią ikonę pobierania w lewym górnym rogu.

Pobierz aplikację MostBet
Przycisk znajduje się w lewym górnym rogu strony internetowej

Przywita Cię menu i podadzą Ci krótką instrukcję jak ją zainstalować. Krótka instrukcja, bo instalacja trwa tylko minutę.

Aplikacja MostBet
Linki do pobrania aplikacji na Androida i iOS

Należy pamiętać, że jest tylko kilka regionów, w których można pobrać aplikację bezpośrednio ze sklepu.

Jeśli Waszego kraju nie ma na tej liście, tak jak w przypadku Polski, musicie tymczasowo zmienić region na odpowiedni na swoim koncie Apple. Na przykład, możecie wybrać region Serbii lub Chorwacji. Po tym, pobieranie będzie dostępne. Wystarczy, że pobierzesz Mostbet na swój telefon poprzez sklep Apple. Po pobraniu, instalacja aplikacji rozpocznie się automatycznie.

Nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności, ikona pojawi się na Twoim wyświetlaczu. Naciśnij ją i przejdź do rejestracji. Przy okazji aplikacja mobilna sama się zaktualizuje.

Rejestracja przez aplikację na iOS

W aplikacji rejestracja na MostBet nie różni się od tej na stronie internetowej. Wszystkie metody są takie same.

Zarejestruj się w MostBet
one click sign up
 • Jedno kliknięcie jest najszybsze;
 • przez telefon – najczęściej spotykane, otrzymasz kod na telefon, wystarczy go wpisać poprzez powiadomienie push;
 • przez e-mail – ten sam system, ale trzeba potwierdzić konto przez e-mail;
 • przez sieć społecznościową – trzeba mieć zalogowane konto w jednej z sieci społecznościowych.

Bonusy w aplikacji na iOS

Nie ma żadnych bonusów bezpośrednio dla obstawiających przez aplikację. Mostbet prowadził kiedyś promocję dającą bonus za ustawienie, ale to na razie zostało zawieszone. Natomiast wszystkie inne bonusy MostBet są dostępne w całości i jest ich całkiem sporo.

Bonusy w MostBet
Przykłady bonusów

Bonusów jest bardzo dużo, można je znaleźć w aplikacji.

Jak doładować konto przez aplikację na iOS

Aby doładować swoje konto, musisz wypełnić informacje o swoim koncie. Następnie będziesz mógł dołączyć jeden z systemów płatności. Nie jest to możliwe w przypadku pustego konta. Istnieje wiele metod wpłat: bankowość mobilna, systemy płatności online, kryptowaluty, karty bankowe, przelewy i tak dalej. Nie ma żadnych prowizji ze strony biura bukmachera.

Jak postawić zakład w aplikacji MostBet na Androida

Podobnie jak na stronie internetowej, należy otworzyć sekcję “Sport”, wybrać odpowiedni sport, wydarzenie i przestudiować kursy. Wydarzenia można sortować zarówno według kategorii sportowej, jak i według popularności.

Zakłady sportowe z MostBet
Zakłady sportowe z MostBet

A następnie wybrać wielkość i rodzaj zakładu lub skorzystać z kuponu freebet. W Live, system jest dokładnie taki sam, trzeba tylko przejść do sekcji “Sport” i kliknąć w “Live”.

Plusy i minusy aplikacji na iOS

Aplikacja na telefon jest dostępna za darmo i jest funkcjonalna aż do pełnych możliwości strony. Jeśli wyraźnie podkreślić plusy, to:

 • szybka prędkość;
 • pełna funkcjonalność;
 • korzystanie z bonusów;
 • łatwe zarządzanie kontem;
 • szybkie uzupełnianie środków.

WWad praktycznie nie ma, oprócz problemów z pobieraniem w niektórych regionach. Ale już wyjaśniliśmy, jak je rozwiązać. Do tego aplikacja MostBet na iOS waży znacznie więcej niż jej odpowiednik na Androida, do którego przechodzimy dalej.

MostBet dla Androida

Pobieranie MostBet na Androida jest zarówno łatwiejsze, jak i trudniejsze niż na iOS. Ale więcej o tym później, najpierw przejdźmy też do funkcji.

Charakterystyka zastosowania na iOS

Deweloper Mostbet
Wersja 5.8.3
Rozmiar 22,5 MB
Wymagania dotyczące oprogramowania Android 5.0 lub wyższy
Koszt Bezpłatnie
Ograniczenia wiekowe 18+

Gdzie, jak pobrać i zainstalować na Android

Nie będziesz w stanie pobrać Mostbet dla Androida z oficjalnego sklepu. Ale nie będziesz musiał zmieniać regionu na swoim koncie Apple. W każdym razie, aby go pobrać, będziesz musiał przejść na oficjalną stronę.

W rezultacie pobieramy plik jako .apk. Tutaj są dwie opcje: albo pobieramy plik na komputer lub laptop, a następnie przenosimy go na telefon, albo przechodzimy od razu do mobilnej wersji strony ze smartfona. Druga opcja, jak widać, jest łatwiejsza.

plik apk
plik do instalacji MostBet

Po tym wszystkim wystarczy uruchomić plik wykonywalny na telefonie, a on zajmie się resztą instalacji. Trzeba tylko dać mu pozwolenie na wprowadzanie zmian. To wszystko, aplikacja jest zainstalowana.

Pamiętaj, że MostBet na Androida możesz pobrać za darmo. Jeśli za pobranie pobierane są opłaty przez jakąkolwiek stronę partnerską, to jesteś na fałszywej stronie. Opuść ją od razu. Nie umieszczaj pliku do pobrania.

Rejestracja przez aplikację na Android

System pozostaje bez zmian.

Zarejestruj się przez aplikację mobilną MostBet
Zarejestruj się przez email

Wszystkie te same cztery rodzaje: przez portal społecznościowy, e-mail, telefon i jednym kliknięciem. Nie będziemy opisywać każdego z nich po raz kolejny.

Bonusy w aplikacji (in-app) na Android

Bonusy w aplikacji MostBet dla Androida są dostępne w takim samym zakresie jak w odpowiedniku na iOS czy na oficjalnej stronie. Ponownie, w tej chwili nie ma specjalnego bonusu za pobranie aplikacji. Może zostanie odnowiony w przyszłości, może już nie. To była akcja marketingowa, która miała zwrócić uwagę na program. Ale w tej chwili korzysta z niego już 80% obstawiających na platformie.

Reszta bonusów, zarówno na zakłady sportowe, jak i na zakłady w kasynie, dostępna jest w zakładce Promocje i Bonusy. Właściwie nie zapominaj, że nie tylko możesz korzystać z bonusów MostBet poprzez aplikację mobilną, ale także aktywować kody promocyjne, które znajdziesz u partnerów lub na swoim kanale Telegram.

Jak dokonać wpłaty za pomocą aplikacji na Android

Procedura jest taka sama: otwierasz “depozyt” lub “wypłatę” za pośrednictwem swojego konta osobistego. Możesz także po prostu kliknąć ikonę portfela lub kwotę funduszy bezpośrednio w górnej części interfejsu. Dostępne są wszystkie systemy płatności z oryginalnej strony internetowej.

Jak postawić zakład w aplikacji na Android

W ten sam sposób przejdź do sekcji “Sport”. Tam wybieramy kategorię “Live”, “Line” lub “Top”. Ta ostatnia to zbiór najpopularniejszych w danym momencie wydarzeń, niezależnie od czasu i dyscypliny sportu. Wybieramy interesujące nas wydarzenie, klikamy na nie, wybieramy rodzaj zakładu i potwierdzamy naszą decyzję.

Plusy i minusy aplikacji na Android

Nielogiczne jest recenzowanie aplikacji Mostbet dla Androida osobno. Wskazaliśmy już główne zalety w porównaniu do jej odpowiedników:

 • funkcjonalność;
 • szybkość;
 • zaawansowane funkcje;
 • bonusy;
 • uzupełnienia.

Różnice między wersją na Androida i iOS są jednak niewielkie. Są jednak. Wersja na Androida jest lżejsza i szybsza w instalacji. Nieco ustępuje jej jednak pod względem szybkości działania. Pozostaje tak samo przyjazna dla użytkownika, ale nie wygrywa już z witryną o głowę. Minusów znów nie ma, chyba że zaczniesz się rażąco czepiać. Na przykład fakt, że musisz pobrać z oficjalnej strony, a nie ze sklepu.

Wersja na Androida, jak i jej odpowiednik na iOS to w tej chwili najlepsza aplikacja mobilna do obstawiania na tureckim rynku.

Strona mobilna Mostbet

Mostbet jest platformą mobilną, twórcy nie raz to podkreślali. Strona internetowa od dawna jest raczej dodatkiem, a większość graczy odwiedza BK ze smartfonów. Dlatego oprócz aplikacji, firma przygotowała również wersję mobilną.

Czym jest i jak uzyskać do niej dostęp

Mobilna wersja strony internetowej to dostosowany szablon oficjalnej strony dla użytkowników z urządzeń mobilnych. Oznacza to, że gdy odwiedzamy ją ze smartfona, strony niezaadaptowane mogą nie wyświetlać poprawnie treści, kategorie mogą być rozciągnięte poza ekran, tekst może być rozciągnięty itd.

Aby uniknąć takich niedogodności, deweloperzy stosują wersje mobilne. Dostęp do nich można uzyskać w taki sam sposób jak do oficjalnej strony. Ponadto, gdy odwiedzasz zasób z urządzenia mobilnego, serwer natychmiast go wykryje, więc poda ci wersję mobilną bezpośrednio w przeglądarce. Innymi słowy, gdy odwiedzasz stronę z telefonu, jesteś już na wersji mobilnej.

Cechy wersji mobilnej

Wersja mobilna nie wymaga pobrania aplikacji. Jest taka sama jak oficjalna strona internetowa, ze wszystkim, co się z nią wiąże.

Tutaj będziesz mógł odwiedzić swoje osobiste konto, zakończyć procedurę rejestracji, skorzystać z bonusów i kodów promocyjnych. Co najważniejsze, możesz obstawiać zakłady sportowe lub grać w gry kasynowe. Aby postawić zakłady, wystarczy przejść do sekcji, wybrać sport, format zakładów i wydarzenie.

handicap i suma na wydarzenia sportowe u bukmachera
handicap i próba total

System działa dokładnie tak samo w przypadku zakładów in-play.

Zakład na mecz piłkarski
Postaw na mecz piłkarski Radomiak Radom-Jagiellonia Białystok

Dostępne są również gry hazardowe w kasynie online. Odpowiedni dział znajdziesz obok kategorii “Linia” i “Live”.

MostBet kasyno online
kasyno online w aplikacji MostBet

Możesz dokonywać wpłat i wypłat za pośrednictwem wersji mobilnej i używać do tego swojego osobistego gabinetu. Tam też możesz wysłać maila do pomocy technicznej lub skontaktować się z nimi za pomocą czatu na żywo.

Rejestracja i logowanie w MostBet na komórce

Rejestracja działa na tych samych zasadach.

Zarejestruj się na mobilnej wersji MostBet
Zarejestruj się przez sieci społecznościowe na stronie internetowej

Wszystkie cztery opcje są dostępne. Z jednym małym wyjątkiem: osadzone kody promocyjne często nie są wyświetlane w wersji mobilnej. Być może jest to błąd techniczny, a może było to zamierzone przez twórców.

Jak pobrać i zainstalować MostBet na PC Windows

Bukmacher nie posiada osobnej aplikacji komputerowej (choć kiedyś była dostępna). Niestety, twórcy postanowili porzucić ten pomysł, ponieważ istnieją prostsze sposoby współpracy z komputerem.

To przeglądarka z wbudowanym VPN-em i specjalną zakładką.

Przez przeglądarkę sam urząd rozumie Operę.

VPN dla strony internetowej MostBet
Ustawienia VPN na stronie internetowej MostBet

MostBet zaleca zainstalowanie tej opcji dla nieprzerwanego dostępu do strony.

Drugą opcją jest zakładka. Specjalny link “na żywo” w biurze, który pozwoli na szybki dostęp do zasobu omijając wszelkie blokady.

Dodaj zakładkę MostBet do swojej przeglądarki
Dodaj zakładkę, a strona będzie zawsze dostępna

Działa to tak samo dobrze jak przez oprogramowanie desktopowe. Wystarczy przejść do sekcji “Blokowanie obejścia”. Podnieś zakładkę na żywo za pomocą myszy i przenieś ją do panelu zakładek.

Recenzje aplikacji mobilnych MostBet

Aby podsumować recenzję, spójrzmy na to, co o aplikacji mają do powiedzenia obstawiający, którzy już ją wypróbowali.

Większość recenzji jest czysto pozytywna. Jak na przykład te.

Recenzja z 28.11.22
Przykładowa recenzja MostBet Casino

Użytkownicy w większości pozytywnie oceniają kategorię kasyno w aplikacji. Być może jest ona szybsza lub po prostu bardziej popularna.

Pojawiają się też komentarze dotyczące ulepszeń.

Przegląd z 02.11.22
Przegląd zakładów na Puchar Krykieta

Ten obstawiający jest niezadowolony, że puchar krykieta nie został wymieniony jako wydarzenie. Swoją drogą to prawda, MostBet nie jest znany z najszerszej linii spośród wszystkich bukmacherów.

A tutaj gracz jest niezadowolony, ponieważ źle zinterpretował warunki programu bonusowego.

Testimonial z dnia 4 października 2022 roku
Przykład recenzji, w której użytkownik źle odczytał system bonusów

Tak więc zawsze zaleca się przeczytanie pełnego opisu, a nie tylko tytułu w skrócie. Ale potem znowu, średnia ocena w większości stron z recenzjami dla aplikacji wynosi około 9 na 10 lub 4,5 na 5.

FAQ

Czy mogę pobrać MostBet na Windows? 

Nie, projekt nie posiada w tej chwili aplikacji na Windows, ale istnieje odpowiednik w postaci zakładek na żywo.

Czy istnieje osobna aplikacja mobilna dla MostBet?

Nie, aplikacja MostBet łączy w sobie zakłady sportowe i kasyno online jednocześnie.

Czy są jakieś różnice w kursach na stronie MostBet i w aplikacji?

Nie, kursy są absolutnie identyczne. To samo dotyczy szybkości zmiany kursów w zakładach na żywo.

Czy MostBet jest dostępny w AppStore?

Tak, ale aplikacja nie jest dostępna we wszystkich regionach. Jeśli nie jest dostępna w Twoim kraju, zmień region w ustawieniach konta Apple np. na Azerbejdżan lub Armenię. Następnie zmień go z powrotem po pobraniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się i odbierz 1400 zł bonusu od MostBet

A note to our visitors

Ta strona internetowa zaktualizowała swoją politykę prywatności zgodnie ze zmianami w prawie Unii Europejskiej dotyczącym ochrony danych, dla wszystkich członków na całym świecie. Zaktualizowaliśmy również naszą Politykę prywatności, aby zapewnić użytkownikom więcej informacji na temat ich praw i obowiązków w odniesieniu do prywatności i danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z aktualizacjami dotyczącymi plików cookie, których używamy i informacji, które zbieramy na naszej stronie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą zaktualizowaną politykę prywatności.

Polityka prywatności